ZMECHANIZOWANE
ROBOTY ZIEMNE
WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI
Slider

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 604 627 885 e-mail: biuro@bornal.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

ŁADOWARKI » KOPARKI » WOZIDŁA » KRUSZARKI

Site Overlay

Wynajem Wozideł Technologicznych

Prace budowlane są nierozerwalnie związane z transportem różnego rodzaju materiałów, którego ilość jest niekiedy naprawdę ogromna. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy teren robót ziemnych okaże się prawdziwym wyzwaniem dla typowych samochodów ciężarowych? Najlepszym rozwiązaniem okaże się wynajem sprzętu z parku maszynowego firmy Bornal, której profesjonalna kadra pracownicza ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w zakresie realizacji projektów budowlanych.

Mianem wozideł technologicznych określa się samochody samowyładowcze, które z uwagi na duży rozmiar i budowę nie są przeznaczone do ruchu drogowego. Jednak ich konstrukcja nie jest przypadkowa. To właśnie dzięki niej wozidła są z powodzeniem wykorzystywane podczas transportu dużej ilości sypkich materiałów (np. wykopanej ziemi, kamieni, węgla), które zwykle muszą być przewożone w trudnych warunkach terenowych (np. kopalnie odkrywkowe czy zakłady eksploatacji kruszywa). Duże gabaryty maszyn wymagają od kierowców niezbędnych uprawnień oraz umiejętności w zakresie bezpiecznej i efektywnej obsługi.

W parku maszynowym Bornal dostępne są przegubowe wozidła technologiczne popularnej marki Volvo, która stanowi gwarancję niezawodności i profesjonalizmu podczas prac nad Twoim projektem. Pojazdy są możliwe do wynajęcia wraz z odpowiednio wykwalifikowanym operatorem, który ułatwi realizację niezbędnych zadań oraz we właściwy sposób pozwoli wykorzystać całkowity potencjał maszyny. Warto także pamiętać, że nasz sprzęt jest możliwy do wypożyczenia na realizację ogólnopolskich projektów – specjaliści z Bornal dotrą do każdego zakątka kraju i ułatwią wykonanie zadania na najwyższym poziomie. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, terminowość oraz wydajność pracy! Dlatego nie zwlekaj! Już teraz zadzwoń i dogadajmy szczegóły nadchodzącej współpracy!

Szukasz oferty wynajmu maszyny do robót ziemnych?
A może potrzebujesz konkretnych usług terenie polski?

Bez kłopotu znajdziesz je u nas!
Zadzwoń +48 604 627 885


Volvo A 40

Wozidło

ładowność: 37 t
Ilość dost. sztuk: 4


Volvo A 35

Wozidło

ładowność: 34,5 t
Ilość dost. sztuk: 5


ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZYMI REALIZACJAMI

WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Profesjonalizm » Terminowość » Wysoka wydajność

Bornal


O FIRMIE

Realizacja zadań oparta jest na wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz posiadaniu własnej bazy sprzętowej.

WYNAJEM

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady!

Koparki

Poj. łyżki: 1,8-6,5 m3
Masa: 26-90t
Ilość dost. sztuk: 18

Ładowarki kołowe

Poj. łyżki: 4,5-5 m3
Ilość dost. sztuk: 4

Wozidła

Ładowność: 34,5-37 t
Ilość dost. sztuk: 9

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepszy sprzęt.