ZMECHANIZOWANE
ROBOTY ZIEMNE
WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI
Slider

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 604 627 885 e-mail: biuro@bornal.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

ŁADOWARKI » KOPARKI » WOZIDŁA » KRUSZARKI

Site Overlay

Obsługa kopalń odkrywkowych

Kompleksy kopalnianie wielokrotnie wymagają złożonego zaplecza maszynowego w celu zachowania optymalnej pracy całego miejsca. Procesy eksploatacji terenu wymagają stałego transportu  wydobywanego materiału, a to niejednokrotnie może rodzić problemy dla sprawnego funkcjonowania zakładu.

Jednak nie tylko zbyt wolny i nieefektywny transfer może stanowić przeszkodę. Często brak odpowiednich narzędzi wydobywczych i ładowniczych również skutkuje pogorszeniem jakości usług kopalni. Koparki i ładowarki o zbyt słabych i niezbyt pojemnych łyżkach mogą utrudniać sprawne i szybkie wydobycie surowca, zmniejszając jednocześnie produktywność całego kompleksu kopalnianego. Brak odpowiedniego sprzętu może pokrzyżować marzenia o dużych zamówieniach i pracy na pełnych obrotach, nawet pomimo szczerych chęci i dużego zaangażowania.

Dzięki urządzeniom znajdującym się w parku maszynowym firmy Bornal z łatwością możesz nadać zupełnie nowy wymiar pracy w swojej kopalni, a także poprawić efektywność jej dotychczasowego funkcjonowania. W ofercie znajdziesz nowoczesne urządzenia jak koparki, ładowarki czy wozidła technologiczne, które są przystosowane do intensywnych robót ziemnych na zróżnicowanym podłożu. Wynajmując nasz sprzęt, możesz dodatkowo skorzystać z umiejętności naszych specjalistów, którzy pomogą w obsłudze maszyn, przygotowaniu i realizacji projektu, a także przeprowadzeniu niezbędnych analiz geodezyjnych czy geologicznych. W Bornal stawiamy na takie wartości jak profesjonalizm, terminowość i wydajność pracy, którymi kierujemy się podczas każdego realizowanego zlecenia na terenie całej Polski!

ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZYMI REALIZACJAMI

WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Profesjonalizm » Terminowość » Wysoka wydajność

Bornal


O FIRMIE

Realizacja zadań oparta jest na wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz posiadaniu własnej bazy sprzętowej.

WYNAJEM

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady!

Koparki

Poj. łyżki: 1,8-6,5 m3
Masa: 26-90t
Ilość dost. sztuk: 18

Ładowarki kołowe

Poj. łyżki: 4,5-5 m3
Ilość dost. sztuk: 4

Wozidła

Ładowność: 34,5-37 t
Ilość dost. sztuk: 9

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepszy sprzęt.