ZMECHANIZOWANE
ROBOTY ZIEMNE
WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI
Slider

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 604 627 885 e-mail: biuro@bornal.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

ŁADOWARKI » KOPARKI » WOZIDŁA » KRUSZARKI

Site Overlay

Wynajem Przesiewaczy

Jednym z etapów procesu wydobywczego zróżnicowanych surowców mineralnych zastosowaniu (np. budowlanych bądź energetycznych) jest ich kruszenie. Jednak zanim materiał ulegnie dalszemu rozdrobnieniu i skruszeniu, wcześniej powinien zostać oddzielony od zanieczyszczeń. Dzięki temu surowiec zostaje właściwie przygotowany do późniejszej obróbki, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej jakości wydobytego materiału. Proces ten określany jest mianem przesiewania wstępnego.

Dalsze etapy (tj. przesiewanie wtórne i końcowe) umożliwiają precyzyjne rozdzielenie rozkruszonego już tłucznia na odpowiednie frakcje. Wówczas wydobyty surowiec ulega podziałowi ze względu na konkretny stopień ziarnistości, co pozwala na jego dalsze wykorzystanie do kolejnych procesów technologicznych. To także jeden ze sposobów na spełnienie określonych norm, które są niezbędne dla zastosowania innych urządzeń. Za wspomniane procesy oddzielania kamieni odpowiadają maszyny nazywane przesiewaczami.

Współpraca z Bornal to nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale i pomoc w jego obsłudze! Nasi wykwalifikowani specjaliści z pewnością pomogą w bezpiecznym i efektywnym wykorzystaniu przesiewaczy, aby wydobyty materiał odznaczał się najwyższą jakością. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, a każde zlecenie wykonujemy z pełnym profesjonalizmem, terminowością i maksymalną wydajnością! W wyposażeniu parku maszynowego firmy Bornal znalazły się światowej klasy przesiewacze, które można z powodzeniem wykorzystać w robotach ziemnych i podczas pracy z rozmaitymi surowcami (np. granitem, piaskiem, węglem, żwirem). Dostępne urządzenia pochodzą od renomowanych producentów (m.in. Metso, Powerscreen czy Warrior), które są wykorzystywane przy obsłudze kopalń i projektów budowlanych na całym świecie.

Szukasz oferty wynajmu maszyny do robót ziemnych?
A może potrzebujesz konkretnych usług terenie polski?

Bez kłopotu znajdziesz je u nas!
Zadzwoń +48 604 627 885


Metso CVB 304

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 2


Metso CVB 203P

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 2


Powerscreen 1400

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 1


Powerscreen MK

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 1


Warrior 1400

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 1


Masterscreen

Przesiewacz

Ilość dost. sztuk: 1


ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZYMI REALIZACJAMI

WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Profesjonalizm » Terminowość » Wysoka wydajność

Bornal


O FIRMIE

Realizacja zadań oparta jest na wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz posiadaniu własnej bazy sprzętowej.

WYNAJEM

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady!

Koparki

Poj. łyżki: 1,8-6,5 m3
Masa: 26-90t
Ilość dost. sztuk: 18

Ładowarki kołowe

Poj. łyżki: 4,5-5 m3
Ilość dost. sztuk: 4

Wozidła

Ładowność: 34,5-37 t
Ilość dost. sztuk: 9

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepszy sprzęt.