ZMECHANIZOWANE
ROBOTY ZIEMNE
WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI
Slider

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 604 627 885 e-mail: biuro@bornal.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

ŁADOWARKI » KOPARKI » WOZIDŁA » KRUSZARKI

Site Overlay

Wynajem Maszyn Budowlanych

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady! Roboty ziemne muszą być realizowane przy użyciu zaawansowanych maszyn budowlanych, które wielokrotnie stanowią naprawdę spory koszt dla każdego przedsiębiorcy.

Park maszynowy firmy Bornal to rozwiązanie idealne dla osób poszukujących urządzeń budowlanych, które można wynająć do zrealizowania projektów na terenie całej Polski! Wielokrotnie wykonywaliśmy zlecenia w różnych częściach kraju, dlatego odległość nie ma dla nas znaczenia i nie jest żadną barierą! W naszej pracy najważniejsze kierujemy się profesjonalizmem, terminowością i wydajnością! Te trzy wartości stanowią wizytówkę naszej firmy, która od wielu lat ma okazję służyć pomocą podczas różnego rodzaju robót ziemnych.

W naszej ofercie znajdziesz wiele niezbędnych pojazdów oraz wielkogabarytowe maszyny budowlane, które pomogą w realizacji Twoich projektów. Tak naprawdę nie ma znaczenia, co jest celem Twojego zlecenia – proste wykopy, makroniwelacja terenu, prace rozbiórkowe czy też utwardzanie gruntu – nasze zaplecze sprzętowe z pewnością umożliwi wykonanie zaplanowanych prac pod określone terminy. Co równie ważne, nasz sprzęt jest możliwy do wynajęcia wraz z profesjonalnym operatorem! Oddajemy do Twojej dyspozycji naszych najlepszych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu w praktycznej realizacji robót ziemnych z pewnością okażą się prawdziwym wsparciem dla całego projektu.

Co wchodzi w skład parku maszynowego Bornal?

ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZYMI REALIZACJAMI

WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Profesjonalizm » Terminowość » Wysoka wydajność

Bornal


O FIRMIE

Realizacja zadań oparta jest na wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz posiadaniu własnej bazy sprzętowej.

WYNAJEM

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady!

Koparki

Poj. łyżki: 1,8-6,5 m3
Masa: 26-90t
Ilość dost. sztuk: 18

Ładowarki kołowe

Poj. łyżki: 4,5-5 m3
Ilość dost. sztuk: 4

Wozidła

Ładowność: 34,5-37 t
Ilość dost. sztuk: 9

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepszy sprzęt.