ZMECHANIZOWANE
ROBOTY ZIEMNE
WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI
Slider

Skontaktuj się z nami

Tel. +48 604 627 885 e-mail: biuro@bornal.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

ŁADOWARKI » KOPARKI » WOZIDŁA » KRUSZARKI

Site Overlay

Bornal

Firma Bornal jest zespołem prawdziwych fachowców, którzy wiedzą jak realizować roboty ziemne i projekty budowlane na każdą skalę. W naszej historii mieliśmy okazję zmagać się z różnego typu zleceniami, które realizowaliśmy na terenie całego kraju. Parokrotnie bywało ciężko, ale każda robota z pewnością okazała się wartościową lekcją dla pogłębienia własnego warsztatu pracy. Ten natomiast staramy się kształtować codziennie, aby zapewnić Wam jak najwyższy poziom usług oraz umożliwić wykorzystanie sprzętu z naszego kompleksowego parku maszynowym.

Profesjonalizm

Oferta firmy Bornal to wszechstronne roboty ziemne i budowlane, które wymagają wykorzystania fachowego sprzętu i potężnych maszyn. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie i staramy się dobrać dla każdego najlepsze z możliwych rozwiązań. Zespół naszych fachowców to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem pracy, który wielokrotnie mieli okazję w teorii i praktyce sprawdzić własne umiejętności oraz zaproponowane rozwiązania. 

Terminowość

Staramy się realnie podchodzić do sprawy i ocenić własne możliwości względem poziomu trudności zlecenia. Projekty różnią się między sobą, a każdy planujemy zrealizować indywidualnie i z możliwie największymi korzyściami dla każdej ze stron. Dbamy o wywiązanie się z ustalonego terminu, zawsze dotrzymujemy podjętych wyzwań i zobowiązań.

Wysoka wydajność pracy!

Z szacunku do ziemi, z którą przychodzi nam codziennie pracować, staramy się dokonywać możliwie jak najmniejszych strat na jakości i stanie samego gruntu. Ponadto możemy pozwolić na poprawę jakości Twojej ziemi dzięki odpowiednim zabiegom rewitalizacyjnym. W Bornal zawsze staramy się minimalizować niepotrzebne straty, abyś odniósł jak najwięcej korzyści korzystając z naszego doświadczenia.

W ofercie realizowanych przez firmę Bornal usług znajdują się:

  • wykopy,
  • wykopy linowe,
  • wyburzenia i rozbiórki,
  • makroniwelacja terenu,
  • korytowanie i utwardzanie,
  • wykopy w gruntach skalistych,
  • obsługa kopalń odkrywkowych.

Dodatkową usługa w Bornal jest możliwość wynajmu sprzętu wchodzącego w skład bogato wyposażonego parku maszynowego. Firma zadbała o dostęp do dużej liczby zróżnicowanych urządzeń, które mają za zadanie optymalizację pracy danej firmy czy łatwiejszą realizację projektu. Wynajem maszyn uwzględnia pomoc wyspecjalizowanego operatora, który może odpowiadać za wykonanie indywidualnego zlecenia. Park maszynowy posiada takie urządzenia jak:

Zapoznaj się z ofertą

ZAPOZNAJ SIĘ
Z NASZYMI REALIZACJAMI

WYKOPY
WYKOPY LINIOWE
KSZTAŁTOWANIE TERENU
WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Profesjonalizm » Terminowość » Wysoka wydajność

Bornal


O FIRMIE

Realizacja zadań oparta jest na wykwalifikowanej kadrze kierowniczej oraz posiadaniu własnej bazy sprzętowej.

WYNAJEM

Prawie wszystko gotowe – grunty wyznaczone, szkice nakreślone, nadchodzące projekty zaplanowane, zapisane terminy realizacji. Niby wszystko się zgadza i można ruszać z budową, ale bez odpowiedniego sprzętu nawet najlepsza ekipa nie da sobie rady!

Koparki

Poj. łyżki: 1,8-6,5 m3
Masa: 26-90t
Ilość dost. sztuk: 18

Ładowarki kołowe

Poj. łyżki: 4,5-5 m3
Ilość dost. sztuk: 4

Wozidła

Ładowność: 34,5-37 t
Ilość dost. sztuk: 9

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy najlepszy sprzęt.